Форум проекта ProTV.UA
http://protv.net.ua/

Кабельная сеть ЛАН ( Стрый ), Дрогобыч
http://protv.net.ua/viewtopic.php?f=7&t=9918
Страница 1 из 1

Автор:  www.protv.net.ua [ 22 мар 2009, 20:08 ]
Заголовок сообщения:  Кабельная сеть ЛАН ( Стрый ), Дрогобыч

РІШЕННЯ № 36

21.01.2009 м. Київ Протокол № 3


Про заяву ТРК „ЛАН” у формі ТОВ,
м. Стрий Львівської обл.,
щодо внесення змін до ліцензії
на право користування каналами мовлення
(НР № 1971 від 20.12.2004) та видачі
ліцензії провайдера програмної послуги


Розглянувши заяву Телерадіокомпанії „ЛАН” у формі Товариства з обмеженою відповідальністю, м. Стрий Львівської обл. (місцезнаходження юридичної особи: вул. Коссака, 9, м. Стрий Львівської обл., 82400; директор Демедюк Т.Д.), щодо внесення змін до ліцензії на право користування каналами мовлення НР № 1971 від 20.12.2004 у зв’язку зі збільшенням ресурсу багатоканальної телемережі до 49 каналів, збільшенням кількості програм до 52, збільшенням кількості домогосподарств до 5100, уточненням території розташування багатоканальної телемережі, вилученням власного каналу мовлення з переліку програм загальної концепції, зміною оператора телекомунікацій (був: ДП „ТРК „ЛАН-Д”, м. Дрогобич Львівської обл.; став: ТРК „ЛАН” у формі ТОВ, м. Стрий Львівської обл.) та загальної концепції (принципи, підстави добору та перелік) програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), керуючись статтями 24, 30, 40, 42 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, статтями 18, 24 Закону України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення” та рішенням Національної ради від 08.10.2008 № 1741, Національна рада

вирішила:
1. Внести зміни до ліцензії на право користування каналами мовлення
НР № 1971 від 20.12.2004 Телерадіокомпанії „ЛАН” у формі Товариства з обмеженою відповідальністю, м. Стрий Львівської обл., у зв’язку зі збільшенням ресурсу багатоканальної телемережі до 49 каналів, збільшенням кількості програм до 52, збільшенням кількості домогосподарств до 5100, уточненням території розташування багатоканальної телемережі, вилученням власного каналу мовлення з переліку програм загальної концепції, зміною оператора телекомунікацій та загальної концепції (принципи, підстави добору та перелік) програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), згідно з додатком до рішення, та видати ліцензію провайдера програмної послуги, зазначивши:
- ресурс багатоканальної телемережі – 49 каналів;
- територія розташування багатоканальної телемережі – м. Дрогобич Львівської обл. в межах площ та вулиць: площі Бориславської, Володимира Великого, В. Стуса, Війтівської Гори, Гончарської, Горішньої Брами, Грушевського, Д. Галицького, Жупної, Завалля, Заньковецької, І. Франка, Карманського, Карпатської, Київської, Кн. Ольги, Ковальської, Крушельницької, Л. Українки, Лисенка, Мазепи, Міцкевича, Нижанківського, Осмомисла, П. Орлика, Підвалля, площі Ринок, Січових Стрільців, Сагайдачного, Самбірської, Св. Юра, Стрийської, Стуса, Тарнавського, площі Театральної, Трускавецької, Чехова, Чмоли, Чорновола, Шолом-Алейхема, Шевської, Шевченка, Шкільної, Шопена, Ю. Дрогобича;
- кількість домогосподарств на території розповсюдження програм – 5100.
2. Затвердити ТРК „ЛАН” у формі ТОВ, м. Стрий Львівської обл., пакет (перелік) програм універсальної програмної послуги, згідно з додатком до рішення.
3. Затвердити ТРК „ЛАН” у формі ТОВ, м. Стрий Львівської обл., загальну концепцію (принципи, підстави добору та перелік) програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), які передбачено надавати у складі програмної послуги, згідно з додатком до рішення (підписаним директором ліцензійного департаменту та заступником директора департаменту контрольно-аналітичної роботи).
4. Провайдер програмної послуги ТРК „ЛАН” у формі ТОВ, м. Стрий Львівської обл., зобов’язаний забезпечити всім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги окремим пакетом та включити програми універсальної програмної послуги до всіх пакетів програм.
5. Фінансово-економічному управлінню на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу, продовження, переоформлення та видачу дубліката ліцензії на мовлення та ліцензії провайдера програмної послуги провести розрахунок, видати ТРК „ЛАН” у формі ТОВ, м. Стрий Львівської обл., рахунок на сплату ліцензійного збору:
5.1. за вилучення власного каналу мовлення з переліку програм загальної концепції та зміну оператора телекомунікацій – у розмірі п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
5.2. враховуючи раніше сплачений ліцензійний збір, за збільшення кількості домогосподарств до 5100, збільшення ресурсу багатоканальної телемережі до 49 каналів, збільшення кількості програм до 52, коефіцієнт врахування територіальних особливостей розповсюдження програм (L=0,1).
6. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ліцензію провайдера програмної послуги ТРК „ЛАН” у формі ТОВ, м. Стрий Львівської обл., строк дії ліцензії по 21.03.2012 відповідно до першої ліцензії НР № 0189 від 21.03.2002.
7. При видачі переоформленої ліцензії ліцензія на право користування каналами мовлення НР № 1971 від 20.12.2004 ТРК „ЛАН” у формі ТОВ,
м. Стрий Львівської обл., вважається недійсною та вилучається.
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на департаменти: ліцензійний, контрольно-аналітичної роботи та юридичне управління.


Голова Національної ради /підпис/ В. Шевченко

Відповідальний секретар /підпис/ В. Лясовський

Автор:  www.protv.net.ua [ 22 мар 2009, 20:09 ]
Заголовок сообщения: 

Додаток
до рішення Національної ради
21.01.2009 № 36

ЗАГАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ
(принципи, підстави добору та перелік) програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), які передбачено надавати ТРК „ЛАН” у формі ТОВ, м. Стрий Львівської обл., у складі програмної послуги у м. Дрогобичі Львівської обл., в межах території розташування багатоканальної телемережі

8 Національна телекомпанія України / ТОВ „ТРК „ЕРА”
1 ТРК „Студія 1+1” у формі ТОВ
6 АТЗТ „УНТК”
38 ТОВ „МКТ „ICTV”
59 ЗАТ „ТРК „Україна”
64 ТОВ „Телестудія „Служба інформації”
44 ВАТ „Київтелемонтаж” (Мегаспорт)
42 Телерадіомовна компанія України „АЛСЕТ” у формі ТОВ
49 ТОВ „ТРК „ТРТ”
12 Львівська ОДТРК* / КП ТК „Львів-ТБ”* / Телерадіооб’єднання „Міст ТБ”*

Парламентський телеканал „РАДА”
Новий канал
СТБ
ТЕТ
ТОНІС
К1 (ТОВ „ТРО „Мульті Медіа Сервіс”)
М1
5 (НБМ)
НТА
Кіно
RU Music
М2
News One
К2
Ентер-фільм
Ентер-музика
24
UBC
O-TV
КРТ
MUSIC BOX
MTV-MUSIС TELEVISION
STAR TV
Перший
автомобільний телевізійний канал
ТВі
Роса
КіКо

Discovery Science
Discovery Channel
Animal Planet
Hallmark Channel
Neckelodeon
DW
Fashion TV
НТВ-Мир
Детский Мир
RTVi
Наше кино

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/