Форум проекта ProTV.UA
http://protv.net.ua/

Воля прощается с каналом Discovery???7
http://protv.net.ua/viewtopic.php?f=7&t=12635
Страница 1 из 1

Автор:  женя [ 02 ноя 2010, 11:13 ]
Заголовок сообщения:  Воля прощается с каналом Discovery???7

«Воля» готує телеканалу Discovery новорічний «подарунок» – відключення каналу у її мережах із 31-го грудня. Такий висновок напрошується з офіційного листа програмного директора компанії «Воля» Сергія Осадчого до керівництва каналу Discovery, який потрапив до «МедіаБізнесу

Впродовж нашого співробітництва ми допомагали Discovery Communications Europe Ltd боротися з нелегальним використанням програм Discovery. В той же час ми неприємно здивовані тим, що компанією Discovery Communications Europe Ltd по відношенню до провайдерів, які, на думку всіх учасників ринку, є злісними шахраями щодо звітності по абонентах, не були прийняті ніякі результативні міри щодо припинення порушень прав каналів Discovery», – йдеться в листі.
В ньому також наголошено: якщо Discovery не вживе заходів, «Воля» попереджає про свої наміри з 31-го грудня припинити доступ до програм каналу.
Джерело МБ стверджує, що в листі йдеться саме про компанію «Тріолан». Як повідомлялося раніше, представники індустрії платного ТВ закликали учасників ринку боротися із «недобросовісною конкуренцією» ТМ «Тріолан».

У компанії «Воля» підтвердили, що такий лист справді був. Однак заявляють, що не публікували його. Позаяк договірні зобов'язання і відносини між компаніями є конфіденційною інформацією.

«Ми маємо обов'язки згідно з чинним контрактом, тому - ми не оприлюднювали ніяких листів та не маємо права коментувати наслідки та результати, передбачені договором», – повідомив «МедіаБізнесу» президент компанії «Воля» Сергій Бойко.

Водночас він зазначив: «Ми зацікавлені у існуванні рівних та прозорих принципів надання прав правовласниками (у тому числі із боку Discovery Communications Europe) для всіх учасників ринку. Тому, коли хтось отримує де-факто «знижку» в 10 разів, порівняно з іншими, а правовласник протягом майже року не вживає відповідних заходів, щоб запобігти створюванню на телекомунікаційному ринку Україні таких прецедентів – вважаємо що це сприяє розвитку тіньового ринку та непрозорих правил ведення бізнесу».

На думку Бойка, європейській компанії, для якої авторські права є основою бізнесу, ця ситуація повинна дати надзвичайно важливий сигнал.
За його словами, «Воля» не буде припиняти доступ до програм Discovery за умов, якщо не будуть припинені договірні відносин між двома компаніями.

«Це у свою чергу можливо, коли для всіх провайдерів, враховуючи і нас, на ринку будуть створені єдині прозори умови. Зараз є компанії, які звітують менше, ніж за 10% своєї фактичної абонентної бази. А правовласник, який це дозволяє – компенсує свій прибуток та дохід за рахунок тих, хто платить за всіх абонентів. На нашу думку це створює для провайдерів нерівні конкурентні умови», – каже Бойко.

Пол Веллінг, віце-президент каналів Discovery Networks на ринках, що розвиваються зазначив, що компанія не коментує комерційні стосунки на ринку.
«Ми не комментируемо наші комерційні угоди, але можемо підтвердити, що переговори з компанією Тріолан, стосовно мовлення наших каналів на їх платформі, ведуться останні кілька місяців», – роз’яснив позицію Пол Веллінг.

Він також наголосив, що Discovery є провідною медіа-компанією, й у будь-якому разі продовжить здійснювати мовлення в Україні.
http://www.mediabusiness.com.ua/content ... 2/lang,ru/

Автор:  vadimka [ 02 ноя 2010, 15:04 ]
Заголовок сообщения:  Re: Воля прощается с каналом Discovery???7

viewtopic.php?p=76030#p76030

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/