Форум проекта ProTV.UA
http://protv.net.ua/

Цифровое радио DAB+ в регионах Украины
http://protv.net.ua/viewtopic.php?f=10&t=14732
Страница 1 из 1

Автор:  www.protv.net.ua [ 12 янв 2020, 17:58 ]
Заголовок сообщения:  Цифровое радио DAB+ в регионах Украины

Нацрада замовляє прорахунок частот для цифрового радіо в обласних центрах

9 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила замовити в «Українського державного центру радіочастот» (УДЦР) прорахунок 23 частот для цифрового радіо в усіх обласних центрах, крім Одеси та Львова.

Перелік міст, де замовляються частоти: Вінниця, Луцьк (с. Підгайці), Дніпро, Краматорськ (смт Ясногірка), Маріуполь, Житомир (с. Андріївка), Житомир, Ужгород (с. Ярок), Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Лисичанськ, Миколаїв, Полтава, Рівне (с. Антопіль), Суми, Тернопіль (с. Лозова), Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Раніше, в липні 2019 року, Нацрада замовила в УДЦР прорахунок частоти для цифрового радіо в Одесі, а в липні 2018 року – у Львові та Києві.

Нагадаємо, що з 2018 року цифрові радіостанції мовлять у Києві у стандарті T-DAB (DAB+). На одній частоті мовить мультиплекс із 14 радіостанцій: «Радіо Марія», «Просто радіо», «Радіо Маямі», Hype Radio, «Країна ФМ», «Українське радіо», «Промінь», «Культура», «Мейдан», «Армія ФМ», «Бізнес-радіо», DJ FM, Power FM і «Прямий ФМ».

https://detector.media/rinok/article/17 ... tsentrakh/

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 1 час
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/